زنانه, سبک پوشیدن

لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی

از جمله ملزوماتی که هر خانم خوشتیپی به آن نیاز دارد، لباس زیر فانتزی است. ست لباس زیرهای زنانه در انواع طرح‌ها و مدل‌ها وجود دارد و همین مورد سبب جذب خانم‌های خوش سلیقه می‌شود. بعضی مواقع وجود تنوع زیاد باعث سردرگمی خانم‌ها شده و قدرت تصمیم گیری را از آنها می‌گیرد.

لباس زیر فانتزی نیز بین خانم‌ها و دختران طرفداران زیادی دارد. این لباس‌ها هم در روحیه افراد و هم در زندگی خصوصی متاهل‌ها بسیار حائز اهمیت است. پس توصیه می‌کنم جادوی لباس زیر فانتزی را دست کم نگیرید و هر طور شده چند دست از این لباس‌ها را تهیه کنید. در ادامه درباره انواع زیر پوش‌های زنانه و جنس‌های مناسب لباس زیر صحبت می‌کنیم.

انواع لباس زیر فانتزی

لباس زیرهای زنانه تنوع، طرح‌ها و مدل‌های زیادی دارند، که در اینجا چند مورد از پرطرفدارترین آنها را معرفی می‌کنیم. انواع زیر پوش‌های زنانه عبارتند از:

لباس زیر فانتزی تمام تور

یکی از پرطرفدارترین انواع لباس زیر زنانه، ست لباس زیر تمام تور است که برای عروس خانم‌ها بسیار مناسب بوده و می‌تواند بسیار تحریک کننده باشد.

همچنین این لباس‌ها در رنگ‌های متفاوت وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به رنگ پوست و سلیقه‌تان از بین آنها یکی را برگزینید. توصیه می‌کنم رنگ‌های شاد تهیه کنید چرا که متناسب با هر سلیقه‌ای است.

لباس زیر فانتزی
لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی فاق باز

شاید بتوان لقب جذاب‌ترین نوع لباس زیر را به این مورد داد چرا که این لباس زیر با داشتن بندی در دو طرف و پارچه‌ای توری بدون فاق، بسیار متفاوت بوده و می‌تواند موجب تحریک همسرتان شود.

وجود انواع رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در این مدل سبب جذب خانم‌های زیادی برای سفارش آن شده است.

لباس زیر فانتزی
لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی دانتل

همانطور که می‌دانید دانتل جزو کارهای بسیار مرغوب و زیبایی است که برای خانم‌ها جذابیت زیادی دارد. استفاده از دانتل در قسمت‌های حساس لباس زیر سبب جذب افراد زیادی به این مدل شده است.

با انتخاب رنگ‌های متفاوت آن می‌توانید از داشتن لباس زیر مرغوب و جذاب لذت ببرید.

لباس زیر فانتزی
لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی سه تیکه

لباس زیرهای زنانه سه تیکه جزو مواردی است که می‌تواند باعث تنوع شود و استفاده از آنها خالی از لطف نیست.

مثلا لباس زیرهای سه تیکه‌ای که یک بند در قسمت کمر دارند و امکان اتصال جوراب‌های زنانه به آن نیز فراهم است، یکی از انواع لباس زیرهای پرطرفدار فانتزی سه تیکه به حساب می‌آید.

لباس زیر فانتزی
لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی گیپور

طرح‌های گیپور یکی دیگر از پر طرفدارترین انواع لباس زیر به حساب می‌آیند. این طرح‌ها در رنگ‌های مختلفی وجود دارند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان یا همسرتان یکی را برگزینید.

لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی بندی

این نوع لباس زیر بسیار تحریک کننده است چرا که شورت آن کاملا بندی بوده و بسیار جذاب است و همچنین در هیچ قسمت آن تور یا پارچه‌ای دیگر به کار نرفته است.

همین مورد سبب متفاوت شدنش از بقیه انواع لباس زیرها می‌شود. اگر می‌خواهید یک لباس زیر متفاوت و جذاب داشته باشید، این مدل را از دست ندهید.

لباس زیر فانتزی
لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی گلدوزی شده

از دیگر انواع لباس زیرهای جذاب می‌توان به ست لباس زیر گلدوزی شده اشاره کرد. با گلدوزی‌های منحصر به فرد و زیبا در قسمت‌های حساس لباس زیر توانسته‌اند مدلی منحصر به فرد و دلربا را خلق کنند.

این امر سبب جذب طرفداران زیادی به خود شده است. همچنین انواع گلدوزی‌ها در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف سبب تنوع همین مدل شده است.

لباس زیر فانتزی
لباس زیر فانتزی

لباس زیر زنانه زنجیر دار

اگر به دنبال مدلی متفاوت و جدید هستید، می‌توانید لباس زیر زنانه زنجیر دار را تهیه کنید. در این مدل به جای بندهای سوتین و شورت از زنجیرهای سبک و زینتی استفاده کرده‌اند که به هیچ وجه بدن را اذیت نمی‌کند.

شما با تهیه یک دست لباس زیر زنانه زنجیر دار، می‌توانید یکی از مدل‌های روز دنیا را در کمد لباس‌های خود داشته باشید.

لباس زیر فانتزی

لباس زیر زنانه دیسکویی

یکی از جنس‌های جذاب برای لباس زیر زنانه جنس دیسکویی است، چرا که سبب تحریک همسرتان می‌شود.

این مدل لباس زیر براق بوده و با وجود آویزهای زینتی از آن سبب جذاب‌تر شدن و جذب خانم‌ها می‌شود. توصیه می‌کنم اگر رنگ پوستتان روشن است، حتما رنگ مشکی آن را تهیه کنید.

لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی ساتن

لباس زیر زنانه ساتن یکی دیگر از جنس‌هایی است که سبب جذب مردان و تحریک آنها می‌شود. علاوه بر آن جنس ساتن بسیار لطیف بوده و مورد توجه خانم‌ها قرار گرفته است.

همچنین وجود گیپور یا گلدوزی روی آنها نیز می‌تواند سبب جذاب‌تر شدنش بشود. هر چند که مدل‌های ساده ساتن نیز بسیار زیبا بوده و انتخاب آن به سلیقه شما بستگی دارد.

لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی گل‌ گلی

تا می‌گوییم گل‌گلی ذهنمان سمت لباس‌های گل‌گلی مادربزرگ‌هایمان می‌رود ولی لباس زیر زنانه گل‌گلی بسیار متفاوت بوده و برای هر فردی جذاب است. گل‌های آن متفاوت و جنس پارچه نیز به گونه‌ای است که به شیک بودن لباس کمک می‌کند.

توصیه می‌کنم حتما ست لباس زیرهای گل‌گلی را تهیه کنید، تا در بین تمام لباس زیرهای ساده‌تان کمی تنوع ایجاد شود.

لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی فشن

از دیگر مدل‌هایی که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است، لباس زیرهای فانتزی فشنی بوده که تبلیغات زیادی را به خودشان اختصاص داده‌اند.

باید بگویم جدید بودن آنها سبب جذب افراد زیادی شده و تهیه آن می‌تواند سبب جذب همسرتان بشود. پس بهتر است همواره به دنبال لباس زیرهای جدید و به روز باشید.

لباس زیر فانتزی

لباس زیر فانتزی اکلیلی

یکی دیگر از لباس زیرهایی که توانسته سبب جذب مردان و تحریک آنها بشود، لباس زیرهای زنانه اکلیلی هستند. این مورد براقی خاصی دارد که بسیار جذابش کرده است.

همچنین وجود رنگ‌های مختلف این طرح می‌تواند پاسخگوی هر سلیقه‌ای باشد.

لباس زیر فانتزی

نکات مربوط به خرید لباس زیر فانتزی

برای خرید لباس زیر زنانه نکاتی وجود دارد که لازم است تا آنها را رعایت کنید. یکی از مهمترین نکات برای خرید لباس زیر زنانه جنس مناسب و مرغوب است.

چرا که در صورت انتخاب لباس زیرهای با جنس نامناسب امکان ایجاد عفونت از این قسمت ها وجود دارد.

باید بگویم که لازم است تا در تهیه لباس زیرهایی که به صورت مداوم استفاده می‌کنید، دقت داشته باشید.

اگر لباس زیر فانتزیتان تنها از جنبه زیبایی مناسب بود، سخت‌گیری نکنید، چرا که این لباس‌ها در مدت‌های طولانی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و صرفا برای تحریک و ارتباط جنسی استفاده می‌شود.

البته تمام انواع لباس زیرهایی که در بالا مطرح کردیم جنس‌هایی مرغوب و مناسب دارند و می‌توانید با خیال راحت آنها را تهیه کنید.

از جمله مزایای استفاده از لباس زیرهای فانتزی برای تحریک جنسی همسرتان است، پس بهتر است هنگام تهیه لباس زیر سلیقه او را هم در نظر بگیرید.

البته رنگ پوستتان در انتخاب رنگ لباس زیر بسیار حائز اهمیت است که نیازمند توجه بیشتر است. همچنین در اکثر مواقع جنس پارچه لباس زیر حساس بوده و لازم است تا با دست یا در دماهای پایین شسته شود، پس بهتر است هنگام خرید نحوه شست و شوی آن را بپرسید.

انتخاب سایز مناسب لباس زیر

در بسیاری از موارد تهیه سایز نامناسب لباس زیر از جمله مواردی است که باعث آزرده شدن خانم‌ها می‌شود، و گمان می‌کنند که این اذیت شدن به دلیل جنس بد لباس زیر زنانه است.

باید بگویم از جمله موارد مهم در انتخاب سایز مناسب لباس زیر این است که، لباس زیر قابلیت ارتجاعی داشته باشد و راه تنفستان را سخت نکند. همچنین پوشیدن شورت‌های تنگ در طولانی مدت سبب عفونت‌های قارچی می‌شود پس در تهیه آنها دقت کنید.

  1. اگر در طول روز گردنتان و کمرتان درد می‌گیرد.
  2. بند سوتینتان مدام جابجا می‌شود، کاپه سینه‌تان از جای اصلیش خارج می‌شود.
  3. احساس فشار بر روی قفسه سینه و پوستتان دارید.
  4. کناره‌های شورتتان پوست پایتان را اذیت می‌کند یا احساس فشار بر روی ناحیه تناسلی خود دارید.

در انتخاب لباس زیرتان دقت کافی را نداشته‌اید و باید سراغ لباس زیرهای مناسب سایز خودتان بروید.

در اکثر مواقع افراد به دنبال لباس زیرهای تنگ هستند، این کار بسیار غلط است چرا که در طولانی مدت آسیب‌های زیادی را به آنها وارد می‌کند.

همچنین پوشیدن لباس زیرهای با سایز بزرگ‌تر از خودتان نیز شما را شلخته نشان می‌دهد پس در تهیه سایز مناسب لباس زیر دقت کنید.

در آخر

لباس زیر می‌تواند نقش مهمی در تحریک همسرتان و ایجاد رابطه جنسی داشته باشد. پس بهتر است در تهیه آن غفلت نکنید و همین الان برای خرید اقدام نمایید. همچنین وجود انواع لباس زیر سبب می‌شود تا شما انتخاب‌های بیشتر و بهتری داشته باشید. حواستان باشد در انتخاب رنگ لازم است رنگ لباس زیر هم متناسب با سلیقه شما و هم سلیقه همسرتان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *