درباره رزیشا

رزیشا به عنوان مرجع تخصصی جستجوی کالاهای مد و پوشاک، از طریق همکاری در فروش با فروشگاه‌های معتبر از طریق وبسایت رزیشا در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز کرده است.

با توجه به توسعه و افزایش فروشگاه‌ها و کسب کارهای اینترنتی در حوزه مد و پوشاک در وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی و نیاز کاربران برای شناختن محصولات با کیفیت و خرید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر و امکان مقایسه‌ی کالاها، برندها، مشخصات، و قیمت‌ها نیازمند خدمات جدیدی هست که این امکانات را در یک جا برای کاربران فراهم نماید.

با توجه به این مسئله این نیاز احساس می‌شود که، کاربران علاوه بر اطمینان خرید از فروشگاه‌های معتبر، بتوانند در یک سرویس جدید و تخصصی در حوزه مد و پوشاک به جای جستجوی کالاهای مورد نیاز خود در چندین فروشگاه، بتوانند کالاهای چندین فروشگاه را در یک جا جستجو نمایند و از امکان مقایسه‌ی مشخصات محصولات و قیمت‌ها به صورت شفاف بهرمند شوند، و پس از انتخاب کالای مورد نظر به فروشگاه مربوطه هدایت شوند و خرید خود را انجام دهند.

چرا رزیشا ؟

رزیشا این امکان و سرویس را برای کاربران خود مهیا ساخته است، که بتوانند کالاهای چندین فروشگاه را در یک جا جستجو کرده، قیمت‌ها، مشخصات محصولات، خدمات ارسال و آماده‌سازی را مقایسه کرده و به راحتی از طریق لینک مخصوص هر فروشگاه به آنجا هدایت شده و خرید نهایی خود را انجام بدهند. امید است که بتوانیم با این خدمات گامی نو در جهت تسهیل فرایند خرید و انتخاب را برای کاربران خود فراهم سازیم.