راهنمای خرید امن

رزیشا فروشگاه اینترنتی و مرجع تخصصی بررسی و جستجوی خرید لباس است، که علاوه بر فروش محصولات با کیفیت، فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک را به شما معرفی می‌کند. ماموریت رزیشا ارائه‌ی شفاف اطلاعات قیمتی دیگر فروشگاه‌های اینترنتی به کاربران است و در فرایند خرید از دیگر فروشگاه‌های اینترنتی هیچ دخالتی ندارد و مسئولیتی در خرید از فروشگاه‌های اینترنتی را نمی‌پذیرد. به همین دلیل خواهشمندیم برای داشتن یک خرید امن به موارد زیر توجه کنید.

بررسی مشخصات محصول در سایت فروشنده

قبل از خرید مشخصات محصول را در سایت فروشنده بررسی کنید. ما در رزیشا تلاش می‌کنیم قیمت محصولات فروشنده‌های مختلف را درست نمایش دهیم، اما با این حال ممکن است به اشتباه قیمت فروشنده‌ای در صفحه یک محصول دیگر ثبت شود. در این صورت لطفا با زدن دکمه‌ی (بازخورد درباره این کالا) در صفحه هر محصول ما را از این مورد مطلع کنید.

تماس تلفنی قبل از واریز وجه

قبل از خرید با فروشگاه اینترنتی که قصد خرید کالا را دارید تماس تلفنی بگیرید و از صحت قیمت و مشخصات محصول و همچنین شرایط ارسال کالا اطمینان حاصل کنید. با توجه به تغییرات بازار ممکن است اطلاعات سایت فروشنده به روز نباشد. در صورتی که متوجه شدید فروشنده‌ای قیمت اشتباهی ثبت کرده با زدن دکمه‌ی (بازخورد درباره این کالا) در صفحه هر محصول ما را مطلع کنید.

ثبت اطلاعات سایت فروشنده بعد از خرید

رزیشا صرفا یک راهنمای جستجو و بررسی خرید لباس هست و محصولات را از بین چندین فروشگاه اینترنتی معرفی می‌کند. بنابراین هنگام خرید دقت کنید از چه فروشگاه اینترنتی خرید می‌کنید. ثبت اطلاعات فروشنده به شما برای پیگیری سفارش کمک می‌کند. همچنین در صورت پرداخت اینترنتی کد تراکنش بانکی را نیز ثبت کنید تا در صورت بروز مشکل با استفاده از این کد سفارشات خود را پیگیری کنید.

شکایت از فروشگاه

فروشگاه‌های رزیشا همگی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان تجارت الکترونیک هستند. این نماد نشان‌دهنده‌ی تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین آدرس فیزیکی و شماره تماس فروشنده است. در صورت مشاهده‌ی تخلف از فروشنده‌های ثبت شده در رزیشا از طریق صفحه ثبت شکایت به ما اطلاع دهید. در صورت اثبات تخلف به ما کمک می‌کند تا فروشگاه خاطی را از رزیشا حذف کنیم مگر اینکه فروشگاه مسئولیت تخلف خود را به عهده بگیرد و خسارت شما را بازگرداند. علاوه بر این می‌توانید در سامانه ثبت شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیک و سامانه ثبت گزارش مردمی پلیس فتا شکایت خود را ثبت نمایید.

لینک‌های ثبت شکایات

سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیک

سامانه ثبت گزارش مردمی پلیس فتا